Chcete zaujmout ženu? Tyto tipy nezklamou

1
3232

Zaujmout ženu není vždy jednoduché. Ženy mají vesměs rády odvážné a upravené muže. Žádné zženštilé typy, ale pravé chlapi, kteří mají pro strach uděláno. Podívejte se na to, co vám nesmí chybět a co máte dělat, abyste vaši ženu opravdu zaujali.

1.      Řeč těla a osobitá image je základ

Nemůžete mít o číslo větší sako, ale oblek či košile vám musí dokonale padnout. Nenoste jen sportovní oblečení. Nebojte se barev, ale nepřehánějte to se vzory. Váš šatník musí být perfektní. Dejte na kvalitu nikoliv na kvantitu. Vezměte sebou na nákupy vizážistku, kamarádku nebo přijměte pomoc od zkušené prodavačky. Šaty dělají člověka a výměny šatníku se spojena i se změnou vaší image a osobitého stylu. Image je vaše vizitka. Řeč těla je důležitá. Choďte rovně, sportujte, dívejte se zpříma a udržovat oční kontakt se ženami.

2.      Zapojte úsměv

Nemračte se a nechoďte stále zamyšlení. Tak na ženu nezapůsobíte. Snažte se na ženy usmívat, a pokud to opětuje, nebojte se ji oslovit. Ženy ocení odvahu. Když váš úsměv žena neopětuje, nevadí. Pokud se usmíváte, působíte pohodově a tím spíše se zastaví a dá se s vámi mnohem snáz do řeči. V dnešní době jsou všichni naštvaní a jsou na úsměv velmi skoupí. Úsměv je sázkou na větší úspěch.

3.      Galantnost je vždy na místě

Galantnost v dnešní době snad zcela vymizela a to je opravdu škoda. Každá žena má ráda galantní muže a to je vaše šance. Milé chování je rozdíl od hodného chlapce. Galantnost, to jsou otevřené dveře ženě, přisunutí židle a pomoc do kabátu i z kabátu. Necháte ji vyjít z restaurace jako první, do schodů jdete jako druzí a ze schodů zase jako první. Hodně žen na tohle slyší. Je to pro ženy doslova magické a mocně je to přitahuje.

4.      Vůdčí typ, co se nebojí rozhodování

Ženy doslova milují vůdčí typy, kteří přesně vědí, co chtějí a umí rozhodovat. Takže vědí, co budete dělat na schůzce, kam půjdete a co si dají k večeři. Pokud věše pěkně naplánujete, pro ženu budete velmi atraktivní. Umět vést ale neznamená, že budete ženě řídit život. To je totiž úplně něco jiného.

5.      Naučte se říkat ne a mějte své zásady i pravidla

Ženy jsou sice občas rozmrzelé, ale umí ocenit, když máte své zásady, pravidla a umíte se ozvat, když se vám něco nelíbí. Je to pro ně velice přitažlivé. Mají rády silné muže, kteří přesně vědí, co chtějí a jdou si tvrdě zatím. Nesmíte tak ze svých pravidel polevit. Zároveň ale nebuďte despotický velitel, který ženu omezuje a k něčemu stále nutí. Buďte prostě silná osobnost a pravý muž.

6.      Umíte uvařit, tančit a jste vtipný? Pokud ne, je čas to změnit.

Naučte se vařit, ženy milují muže, kteří opravdu umí vařit a je to pro ně opravdu veliké afrodisiakum. Fantastická předehra před sexem. Pokud máte super svaly a uvaříte slečně svlečeni do půli těla, třeba jen v džínách, žádná žena vám neodolá. S tancem je to stejné, pokud ji umíte vést a aspoň trochu tančit, jste pro ženu nesmírně přitažliví. Ženy se rády nechají vést a to nejen při tanci.

7.      Vytříbené vystupování i slovník

Nikdy nebuďte vulgární, ženám se to nelíbí. Můžete být vyzývavý, ale slušně. Skládejte komplimenty, opěvujte její vlasy, rty i boky, řekněte, že vás nesmírně přitahuje a pak si povídejte dál, jakoby se nic nedělo. Je to slušné a zároveň jí dáte jasně najevo, že se nechcete zařadit do role kamaráda.

8.      Zapojte emoce a naučte se zaujmout

Zapojte emoce, které budete vkládat do příběhů. Ať už vyprávíte jakýkoliv příběh, zabarvujte slova a proneste řeč plnou emocí. Vyprávět a zaujmout, to ženy přitahuje a milují příběhy i emoce. Buďte vtipní a klidně vtipkujte na svůj účet, nikdy se ale neshazujte.

9.      Lichotky mají své meze

Pořád ženu nechvalte a nezahrnujte ji neustálými lichotkami. I to se dá přehnat. Když jednou řeknete, že jí to sluší, stačí to. Musíte vymyslet i něco jiného. Není zapotřebí neustále opakovat jak je úžasná. Zajímejte se o ni a projevte zájem. Zajímejte se, co ji baví, co ráda dělá, zjistěte co nejvíc, aniž byste ji podrobili výslechu. Bude se vám to hodit na další schůzce a mnohem snadněji ji oslovíte.

10.       Dejte jí pocit bezpečí, je to opravdu sexy!

Žena chce muže, který ji ochrání a se kterým budou vždy v bezpečí. Pro ženu je to nesmírně přitažlivé. Potřebuje vědět, že se o ni postaráte. Když se v baru někdo začne rvát, ochranářsky jo schovejte za sebe. Tohle gesto dělá divy. Pokud jde na ulici proti vám pochybné individuum, chyťte ji za pas a jemně si ji převeďte na svou druhou stranu. Aniž to okomentujete, máte to v kapse. Budete pro ni nesmírně atraktivní.


1 komentář

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here