Maledivy – azurový ráj, který si nejde nezamilovat!

0
499

Při pomyšlení na Maledivy se Vám nejspíš vybaví průzračný oceán, bílý písek a vodní vily jen pár metrů nad vodní hladinou. Tento obrázek z cestovních kanceláří můžete zažít na vlastní kůži. Nemusíte kvůli tomu vykrádat banku ani vyhrát ve sportce.

Při plánování dovolené na Maledivách Vám doporučujeme využít cestovní agenturu maledivy-levne.cz. Ta na Maledivách působí od počátku rozmachu turistiky v této lokalitě. Pomůžou Vám vybrat ten správný ostrov, domluví dopravu na ostrov a zařídí všechny speciální požadavky.
Maledivy
Maledivy jsou ostrovním státem jižní Asie. Leží v překrásných vodách Indického oceánu v rovníkové oblasti. Celkově se Maledivy skládají z 1 200 malých ostrůvků.
Co zažít na Maledivách
99 % území souostroví Malediv tvoří oceán. Většina aktivit na Maledivách proto bude spojená s vodou.
Potápění na Maledivách
Maledivy patří mezi TOP 5 lokalit pro potápění na světě. Korálové útesy plné života, mořské želvy a obrovské manty. To vše uvidíte pokud se na Maledivách ponoříte hlavu pod vodu.  Nemusíte být certifikovaný potápěč, k objevování podmořského života Vám stačí i maska, šnorchl a ploutve. Dobrodružnější duše mohou vyzkoušet noční šnorchlování s baterkou, to uvidíte i to, jak ryby spí:-)
 
Výlet na opuštěný ostrov
Dovedete si představit ostrov který bude patřit jen Vám? Člun Vás tam zaveze a zase odjede. Ano, i to se dá zažít na Maledivách. Vy tak strávíte jednu noc na ostrově pod hvězdami bez vymožeností dnešní doby. Výlet Robinson Crusoe můžete zažít na ostrově Omadhoo.
Rybolov na Maledivách
V dřívějších dobách byl rybolov pro Maledivce životně důležitým zdrojem obživy. Dnes se jezdí na Maledivy za sportovním rybolovem. Pokud budete mít štěstí, můžete z vody vytáhnout i ryby které předčí Vaši vlatní velikost.
 
Svatba na Maledivách
Zážitek pro všechny milovníky romantiky. Šumění oceánu, teplý písek pod nohama a západ slunce. Kdo by odolal? Svatba na Maledivách patři mezi TOP zážitky.
Luxus na Maledivách
Resorty na Maledivách patří mezi ty nejluxusnější a nejdražší na celé planetě. Některé resorty umožňují denní vstup za přijatelnou částku. Můžete si vyzkoušet luxus a třeba na pláži potkáte Vaše oblíbeného herce či zpěváka.
Kde se ubytovat
Výběr těch nejlepších ostrovů naleznete v tomto přehledu. Ať už vyberete jakýkoliv ostrov na Maledivách, bude to pro Vása  dovolená, na kterou se nezapomíná.

Article bottom

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here