Jak shodit pivní břicho po svátcích

0
370

Svátky aneb doba míru, přátelství, lásky, nejlepších hodnot, rodiny a pak také totálních žranic, které jsou někdy až na samotné hranici lidských výkonů. Pokud je to i Váš případ, pánové, a po tomhle maratonu máte o pár kilo navíc, zde je pár tipů, jak se jich zbavit.

Začni cvičit

Snad nejjednodušší pravidlo ze všech dostupných, které jsou na internetu, potažmo světě. Taková hodina strávená v posilovně, společně se saunou a zdravým jídelníčkem dokáže dělat zázraky s ‚oblastí budoucích maminek‘. Nejlepší způsob, jak spalovat, je kombinace kardio cvičení a intenzivního tréninku (HIIT nebo tabata).

Nežer tolik!

Existuje pravidlo, které doslovně říká: Nežrat, nežrat, nežrat! Jak to jen říct? Jíst se pochopitelně musí, nicméně pod pojmem nežer tolik bych si představil spíše zlepšení jídelníčku, který přes svátky utrpěl několik tvrdých direktů od cukroví.

Namotivujte se!

Správná motivace je základ úspěchu každého plánu. Zejména pokud Vám tahle motivace vydrží déle než sedm dní po Novém roce. Pokud to s hubnutím myslíte vážně, doporučuji Vám zaměřit se na Váš cíl, kterého chcete dosáhnout a každý den si ho připomínat.

Pokud to vážně nemyslíte a vaše panděro Vás netrápí, doporučuji si pustit na Youtube motivační citát Bruce Willise z filmu Poslední skaut.

Slovo závěrem

Co dodat závěrem? Snad jen, že nejlepším trenérem je každý sám sobě a každý by tedy měl vědět, co mu pomůže nejlépe. A pokud se Vám přímo po svátcích shazovat nechce, tak nepanikařte! Malý pivní břich je přeci sexy!


Article bottom

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here