Jak obnovit vášeň ve vztahu?

0
288

Ačkoliv se na svého partnera/ partnerku těšíme, když jsme od sebe odloučeni, po příchodu domů často vášeň opadá a my sklouzneme ke stereotypu. 

John Gray ve své knize Mars a Venuše v ložnici předkládá několik tipů, jak lze vášeň ve vztahu snadno obnovit. 

 1. Romantické výlety
  Právě tento způsob považuje Gray za nejúčinnější. Důležité totiž je opustit běžnou denní rutinu a změnit prostředí. Především ženy potřebují k uvolnění změnu, aby neměly tak silný pocit zodpovědnosti za běh domácnosti a děti. Navíc pěkná příroda je inspirující a uklidňující jak pro ženu, tak pro muže.
 2. Aby žena byla šťastná, musí se k tomu “promluvit”
  Ženy mají potřebu mluvit mimo jiné také proto, že se tak očišťují od stresu. Sdílením starostí a myšlenek s partnerem se zrelaxují a správně naladí. V podstatě se jedná o tu nejlepší možnou předehru na světě. 🙂
 3. Muži, vezměte ženu nakupovat
  Rozhodně se nejedná o radu, kterou by muži vítali. Málokterý jedinec mužského pohlaví je stavěný na tuto činnost. Nicméně ženě nakupování může pomoci se uvolnit a konečně myslet na sebe a na její potřeby, což ji opět činí šťastnou. A pro muže je žena málokdy přitažlivější, než když se raduje a je spokojená..
 4. Zanechte jí dopis…
  Čeká vás odloučení? Využijte jej k tomu, abyste se na sebe mohli o to více těšit a okořeňte ženě čekání romantickým/ erotickým dopisem. Fantazii se meze nekladou.
 5. Ženy, vzbuďte muže uprostřed noci…
  Pro muže je nesmírně vzrušující, když jej uprostřed noci vzbudíte s požadavkem na milování. Ženy, odhoďte pocit zodpovědnosti z ranního vstávání a nebojte se být spontánní! Právě to je mocné afrodiziakum.
 6. Pravidelně se zbavujte stresu
  Stres je největší zabiják vášně. Proto pečujte o své duševní i fyzické zdraví pravidelným pohybem, pobytem na čerstvém vzduchu, konzumací vyvážené stravy apod. Budete-li se cítit uvolněni, lépe se vám bude dařit v životě i na poli milostném.

Article bottom

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here