Novoroční předsevzetí mužů, která jsou naprosto zbytečná

0
168

Dnes se podíváme na klasiku, která trápí většinu obyvatel planety Země a to jsou novoroční předsevzetí. My si ovšem uděláme exkurz do mužské duše. Připraveni? Pojďme na to!

1.    Zhubnu

Téměř univerzální přání většiny Čechů, takže mužů nevyjímaje. Technicky jde o to, že přes ten týden svátků nám trochu porostl ‚pivní břich‘ a svědomí nás nutí, abychom s tím něco udělali. Nicméně řekněme si otevřeně pravdu, svědomí přestane hryzat většinou už týden po pronesení přísahy. Ovšem smutek není na místě, podle jistých zdrojů je menší bříško sexy!

2.    Budu se jí více věnovat

Slib všech slibů, který by měl být nad všechny. Upřímně řečeno, tohle přání je asi nejušlechtilejší ze všech a tudíž je na místě si postesknout, že většinou zůstane nedodrženo. Čím to? Obyčejně za to může prostá lenost a spoleh na dobrotu vašeho protějšku. Máme štěstí, že s námi mají ženy trpělivost! 😊

3.    Omezím to pivo s kamarády

Což vlastně částečně souvisí s tím, že byste se měli více věnovat své partnerce. Zde je ovšem na místě říct, že čas pro sebe je ve vztahu nutný, proto netřeba nedodržení tohoto slibu přímo odsuzovat. Na druhou stranu, každý by měl znát svou správnou míru.

4.    Už žádné zlozvyky od Nového roku

Přestanu kouřit, začnu zdravě jíst a hlavně se hýbat, protože pohyb je základem zdravého života! Deziluze z přísahy přichází v první krizový moment, což je většinou druhý den ráno, kdy se ta cigareta a silná černá káva šikne. Od té doby slib propadá a stává se něčím, co bylo vyřčeno náhodou, jen tak z recese.

5.    Naučím se vařit

Protože i mužům někdy nestačí si zkrátka a dobře jen ohřát párek v mikrovlnce… Z toho důvodu se najdou takoví odvážlivci, kteří chtějí své kulinárské umění povýšit na level pana Pohlreicha, Ramsayho a jiných gastro-velikánů. Konec je většinou velice prostý a souvisí s pouhým příchodem do kuchyně a seznámením se s obřím množstvím kuchyňského náčiní, o kterém jsme v životě neslyšeli.


Article bottom

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here