Co dělají muži, když chtějí vypnout

0
212

Tenhle článek je určen zejména ženskému pohlaví a pokusím se v něm trochu přesněji objasnit, co muži dělají, když chtějí mít ‚prázdno‘ v hlavě. No a taky se vám u toho pokusím popsat, co přesně tohle prázdno v hlavě znamená.

Jde do hospody s kamarády

Nejčastější variantou je pravděpodobně ta, ve které si váš partner vyrazí na ‚jedno‘ pivko s kamarády někam do víru velkoměsta a vás si dovolí drze nechat doma. Nicméně věřte, že vás absentuje z několika dobrých důvodů (špatné důvody přece nejsou).

Tím prvním je, že ho nemusíte vidět opilého, tudíž netřeba mít starosti. Ty vám přece nechceme přidělávat!

Druhým důvodem je, že malý odpočinek od sebe sama není na škodu, každý potřebuje svůj osobní prostor!

Třetím a konečným důvodem je zkrátka fakt, že někdy je třeba se vykecat i někomu jinému. No nejsme to ale zlatíčka?

Jde sportovat

A jako obvykle bez vás… Holomek jeden, ale což.

Ovšem teď opravdu, sport je výborným pomocníkem v boji proti stresu a pokud opravdu potřebuje vypnou, tak trochu fyzické námahy mimo domov není nikdy na škodu. Hlavně když víte, že se vám pak vrátí šťastnější a plný pohody.

Zapne si konzoli

Místo toho, aby věnoval pozornost vám si zkrátka a dobře zapne nějakou blbost a hraje… Navíc vůbec neposlouchá…

Teď ruku na srdce, ono to tak opravdu někdy funguje, ovšem opět to má dobré důvody. Konzole je často ideální volbou, když se chcete odreagovat a nemyslet na okolní vlivy. Sem tam se ponořit do jiného světa není nikdy úplně od věci, čtenáři ví své.

Mlčky sleduje TV a nic neříká

Zase ten fotbal… Případně zase ten hokej… Jen flegmaticky pozoruje pár lidí na hřišti a k tomu sem tam utrousí nějakou suchou poznámku, přičemž dostat z něj odpověď na vaše otázky je nemožné.

Věřte tomu nebo ne, tak tenhle relax funguje. Na nic nemyslet má různé formy a tohle je jedna z nich. Příště proto zkuste být trošku tolerantnější a nechte ho si přenos vychutnat 😊


Article bottom

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here