Řeč těla aneb Jak poznat její zájem

0
301

Znáte ten pocit, když sedíte na rande, pozorujete svůj protějšek jako svatý obrázek, hltáte každé slovo a ten vnitřní hlásek vzadu vám říká ‚Tak má nebo nemá zájem?‘. Pokud jste tohle někdy zažili, určitě oceníte mých pár tipů, jak si na tuhle zapeklitou otázku odpovědět.

1. Hraje si s vlasy

Pohrávání si s vlasy, úsměv na tváři a to vše doprovázené smyslnými pohledy. Co by to tak asi mohlo pánové znamenat? To se vám pravděpodobně snaží naznačit, že je to nuda a chce domů… Ale ne, teď opravdu! Jasně, že vám chce dát najevo zájem!

2. Nohy

Většina lidí si tohle ani pořádně neuvědomuje, ale jedním z nejlépe vypovídajících signálů těla je pozice našich nohou. To neplatí jen pro rande, ale pro život obecně. Nicméně my se zaměříme právě na rande.

Pokud někdy budete mít tu možnost a vzpomenete si na tenhle článek, zkuste někdy nenápadně nakouknout, co značí nohy vaší drahé. Pokud uvidíte přehozenou nohu přes nohu a koleno se špičkou chodila směřujících k vám, tak máte vyhráno!

3. Odhalený krk

Hlava letmo nakloněná na stranu a trochu poodhalený krk, ale jen tak nevinně, aby vám mohla dát najevo její bezbrannou něžnou stránku. Zní to romanticky a co si budeme říkat, ono to i romantické je.

4. Zrcadlení

Podvědomá reakce, kterou většinou není žádná žena s to ovlivnit. Je to způsobené tím, že pokud se nám někdo líbí, snažíme se ho napodobovat a tedy tím pádem i zrcadlit jeho pohyby. Zkuste si například jen tak nenápadně prohrábnout vlasy a sledujte, co se stane.

5. Úsměv

Není řeč těla jako řeč těla. Neměli bychom zapomínat na úsměv, který je nedílnou součástí poznávání. Sami popřemýšlejte nad tím, jak se smějete, pokud se chcete někomu zalíbit. A stejně to funguje i na druhé straně 😊


Article bottom

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here