Top 6 věcí, co by měl každý muž stihnout ještě před svatbou

0
184

Dnes se podíváme na top 6 věcí, které by měl každý muž stihnout ještě před svatbou. Co vlastně víc dodat? Snad jen, že budu rád, když se pod článkem podělíte o své zkušenosti.

1. Bydlet na hromádce s kamarádem

Kdo si tohle nezkusil, tak neví, o co přichází. Jsou to sice neustále nervy, poštěkávání a bydlení tak trochu… Jak to jen říct taktně? No zkrátka na hromádce… To vše je ale vyváženo pořádnou porcí a zábavy a taky tím, že máte vždy parťáka na pivo. A to se vyplatí ne?

2. Odbýt si většinu průserů a nechat si jen pár do zálohy

Tohle je takový nepředvídatelný fakt, který bychom jinak mohli nazvat dospění. Vlastně to celé spočívá v tom, že svou mladickou nerozvážnost už tak nějak hodíte za sebe (bohužel) a necháte si do zálohy jenom pár vylomenin. Proč jen pár? No to přece aby vaše drahá polovička nezapomněla, že jste pořád to samý trdlo. No není to roztomilé?

PS. Opravdu to s průsery moc nepřehánějte. Méně je někdy více a tady to platí dvojnásob!

3. Najít si správnou partu

Vždycky budete potřebovat někoho, na koho se můžete obrátit a s kým můžete upustit trochu páry. A upouštět páru sám není úplně ono, co si budeme říkat. Ve více lidech se to vždy lépe táhne!

4. Najít si nejlepšího kamaráda

Na svatbu většinou budete potřebovat svědka a kdo je lepší svědek než nejlepší kamarád? Navíc je to taky ten člověk, co vás bude tahat z průserů a lobovat za vás u vaši drahé.

5. Vypařit se

Tohle prosím neznamená, že se někde ztratíte na půl roku a pak se objevíte až ve svůj velký den. Jinak řečeno, tohle má znamenat, že po svatbě se sem tam ještě nějaká větší ‚pitka‘ konat bude, ale přehánět už to pravděpodobně také nebudete.

6. Poznejte její kamarády

Jestlipak víte proč? Odpověď je vlastně celkem jednoduchá. Až se vám povede zabrousit do bodu č. 2., tak velice pravděpodobně budete potřebovat někoho, kdo vám pomůže se vybruslit. Takže nečekejte a raději si patřičné lobby začněte zařizovat co nejdřív! 😊


Article bottom

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here