Který nástroj je magnetem na ženy?

0
233

V dnešním článku se podíváme na jedno takové klišé a tím je, že muzikanti zkrátka táhnou. Ovšem bylo by bláhové si myslet, že každý nástroj dokáže okouzlit ženské srdce. Pojďme se podívat na TOP 5 nejlepších nástrojů.

1. Kytara

OK, nebudeme si nic nalhávat. První příčka prostě musí patřit kytaře a kdo říká, že ne, tak kecá a nebo je to baskytarista (to je ten, co se nikdy nenaučil na kytaru). A je vlastně celkem jedno, jestli jde o kytaru elektrickou nebo akustickou. Oboje má své kouzlo a oboje dokáže pookřát dívčí srdce. To ví nejeden hudebník.

2. Piano

Zkuste své vyvolené zahrát sonátu nazvanou Pro Elišku od Ludwiga von Beethovena a sami pochopíte, proč je klavír jedním z nejlepších tahounů. Pokud ovšem tenhle kousek nezvládnete, nezoufejte. Existuje mnoho dalších a jednodušších melodií, které vaše drahá polovička ocení. Koneckonců i snaha se cení 😊

3. Bicí

Z nějakého důvodu (ani Bůh sám neví proč) jsou bubeníci jedním z největších dobyvatelů ženských srdcí. Pravděpodobně to souvisí s tím, že na postu bubeníka většinou usedá největší rebel… Takže tenhle bod platí zejména pro ty nevybouřené!

4. Saxofon

Od bicích přejdeme k trochu větší klasice. Vždyť i Marylin Monroe si ve filmu Někdo to rád horké posteskla, že má slabost pro saxofon. No a co víc dodat? Prostě Marylin Monroe… Tu na foukací harmoniku neutáhnete.

5. Housle

Popravdě řečeno, housle jsou trochu záludný nástroj, se kterým se pouštíte na tenký led, a to z jednoduchého důvodu. Housle vám na rozdíl od kytary neodpustí žádnou chybu. Proto doporučuji předem zvážit, zda vám to riziko za to stojí. Přece jen můžete vypadat jako Adonis, ale když u toho zníte, jako byste tahali kočku za ocas, tak si moc nepomůžete.

… Nervy

Tuším, že není od věci se podívat i na opačný pól tabulky, kde se nachází nervy. Co k tomu vlastně víc dodat? Snad jen, že s tímto nástrojem nezaválel u něžného pohlaví ani sebelepší hráč.


Article bottom

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here